Servis

Niečo o našom servise:

Naša firma sa snaží vyjsť v ústrety zákazníkom a to tak, že sa snažíme uskutočniť servis do 48 hodín od prevzatia stroja do opravy.

Predajňa Predajňa Predajňa

Záručné opravy : Pri poruche počas záruky potrebujeme kompletný stroj spolu so záručným listom a dokladom o zakúpení /pre prípad 3 ročnej záruky aj certifikát o rozšírenej záruke/.

Po-záručné opravy : V prípade, že Vám nastane porucha pri stroji, na ktorý sa už záruka nevzťahuje, opravujeme ho priamo u nás na prevádzke a snažíme sa rozšíriť sortiment náhradných dielov, aby sme vedeli uskutočniť opravu čo najskôr.

Pri po-záručnej oprave prevádzame servis strojov nasledovne : 1.stroj rozoberieme a diagnostikuje sa závada 2. na ceníme opotrebené alebo poškodené náhradné diely 3.oboznámime Vás s cenou opravy a vy sa rozhodnete ako budeme ďalej postupovať, čo sa týka opravy.

V rámci nami poskytovaného servisu zákazníkom je možné u nás objednať aj samostatne náhradné diely na všetky stroje vyrábané spoločnosťou DeWALT a Black and Decker. Potrebujeme od Vás označenie stroja zo štítku, kde je uvedené aj typové označenie.

Výkresy strojov a rozkreslené náhradné diely si môžete pozrieť na stránke nižšie. Ak si nájdete čo potrebujete, neváhajte nás kontaktovať o dostupnosti a cene náhradných dielov. Ak sa Vám nedarí vyhľadať alebo sa Vám nechce, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme tel.:     0903 863 036

dewalt@dewalt-centrum.sk