Servis

Niečo o našom servise:

Naša firma sa snaží vyjsť v ústrety zákazníkom a to tak, že sa snažíme uskutočniť servis do 48 hodín od prevzatia stroja do opravy.

Čo sa týka servisu kontaktujte f. BAND servis Trnava Paulínska 22 kontakt tel. 033 55 11 063

Predajňa Predajňa Predajňa

Záručné opravy : Pri poruche počas záruky potrebujeme kompletný stroj spolu so záručným listom a dokladom o zakúpení /pre prípad 3 ročnej záruky aj certifikát o rozšírenej záruke/.

Po-záručné opravy : V prípade, že Vám nastane porucha pri stroji, na ktorý sa už záruka nevzťahuje, opravujeme ho priamo u nás na prevádzke a snažíme sa rozšíriť sortiment náhradných dielov, aby sme vedeli uskutočniť opravu čo najskôr.

Pri po-záručnej oprave prevádzame servis strojov nasledovne : 1.stroj rozoberieme a diagnostikuje sa závada 2. na ceníme opotrebené alebo poškodené náhradné diely 3.oboznámime Vás s cenou opravy a vy sa rozhodnete ako budeme ďalej postupovať, čo sa týka opravy.

V rámci nami poskytovaného servisu zákazníkom je možné u nás objednať aj samostatne náhradné diely na všetky stroje vyrábané spoločnosťou DeWALT . Potrebujeme od Vás označenie stroja zo štítku, kde je uvedené aj typové označenie, na základe týchto znakov Vám následne vieme zaslať výkres daného stroja mailom.